Webináře

Momentálně naše společnost pořádá hlavně webové semináře (webináře), plánované webináře můžete nalézt zde, případně si můžete pustit již proběhlé webináře na této stránce.

Roadshow: Jen (z)virtualizovat nestačí…

Ve spolupráci s našimi partnery jsme v roce 2012 připravili sedm vzdělávacích seminářů, které se konaly v sedmi krajských městech. Na základě ohlasů, kdy spousta zájemců nemohla přijet v roce 2011 na námi pořádaný seminář v Praze, jsme se rozhodli, že přijdeme za vámi.


Program i obsah semináře byl pečlivě vybrán a připraven tak, aby poskytl kvalitní informace pro existující virtualizovaná prostředí i připravované projekty. Program všech seminářů byl neměnný.


Cílem roadshow s názvem „Jen (z)virtualizovat nestačí…“ bylo seznámit zájemce s produkty a službami, které pomohou buď efektivněji využívat virtuální infrastrukturu (pro ty, co již virtualizují) nebo ukáží, jaké možnosti virtualizací infrastruktury získáte (pro ty, co zatím nevirtualizují). A protože virtualizace infrastruktury je komplexní, pojednávalo se o zařízeních pro koncové uživatele, síťové infrastruktuře, serverech, datových úložištích, softwaru pro virtualizaci serverů a desktopů a nástrojích pro jejich správu.


Vyhodnocení seminářů můžete najít na našem webu.

Virtuální infrastruktura ve vašich službách

Dne 21.9.2011 proběhl v pražském hotelu Holiday Inn seminář na téma Virtuální infrastruktura ve Vašich službách. Semináře se zúčastnilo 37 zástupců lékařských, školských a veřejných institucí z celé České republiky, kteří se sešli v Praze, aby se seznámili s výhodami virtualizace. Seminář byl věnovaný virtualizaci serverů a desktopů, privátním cloudům a virtuální desktopové infrastruktuře. Dočíst zbytek článku na OldanyGroup.cz.

Kompletní videozáznam semináře si můžete pustit zde.

OldanyGroup s.r.o. © 2020, všechna práva vyhrazena